Інші проекти

Страница для печати

з Інститутом держави та права ім. В.М. Корецького:  • Договір про співробітництво при виконанні замовлення Міністерства палива та енергетики України на виконання послуги по адаптації енергетичного законодавства України до законодавства Європейського Співтовариства.

  • Юридичні послуги: аналіз актів acquis communautaire, які регулюють відносини на ринку вугілля; аналіз відповідності законодавства України, що регулює діяльність на ринку вугілля, актам acquis communautaire; підготовка проекту адаптації законодавства України, що регулює діяльність на ринку вугілля, до актів acquis communautaire.

  • Юридичні послуги із підготовки аналізу практики застосування національного законодавства з питань централізованого водопостачання та водовідведення, розроблення пропозицій щодо його удосконалення, розвитку системи регулювання у цій сфері.

 з НАЕК «Енергоатом»:  • Надання консалтингових послуг з  розробки та проведенню обговорення «Концепції розвитку правового регулювання відносин, пов’язаних із зняттям з експлуатації ядерних установок».

  • Надання консалтингових послуг з  розробки нового варіанту проекту Закону України № 2142 «Про впорядкування питань, пов’язаних із забезпеченням ядерної безпеки» та супроводжуючих нормативно-правових актів.

 з Державним підприємством «Енергоринок»:  • Юридичні послуги на проведення правової експертизи з таких питань: зробити висновок щодо правомірності дій Антимонопольного комітету України з порушення справи за ознаками порушення Національною комісією регулювання електроенергетики України законодавства про захист економічної конкуренції.